Nonstop zámečnická pohotovost pro Prahu a Střední Čechy

777 707 131

Náš vozový park

Motorka a teréňák

Tyto dva dopravní prostředky se nám lety osvědčily.

Silná motorka vybavená dostatečným množstvím kufrů na kvalitní nářadí dělá už jízdu k zákazníkovi příjemným zážitkem. V husté dopravě se však teprve ukáží i výhody, z nichž těží náš zákazník - mrštnost v hustém provozu. Naše cesta k vám nevede přes konce dopravních kolon.

Terénní Mitsubishi ASX je perfektní na cestu k zákazníkům v zimě, nebo do hůře přístupných oblastí, jako jsou osaměle stojící chaty pod Brdy. Do této čtyřkolky navíc naložíme opravdu vše, abychom k vám nemuseli desetkrát.

Díky těmto dopravním prostředkům jsme u Vás během chvíle. Otevírání zámků pro nás není problém.

Zamčené dveře či zabouchnuté dveře?

Pokud nevíte, co dělat, když máte zamčené dveře či zabouchnuté dveře, tak volejte 777 707 131. Během chvíle jsme u Vás a dveře Vám odemkneme. Poskytujeme Vám například tyto služby: Nouzové otevírání dveří, výroba klíčů, otevření dveří, kopírování klíčů, opravy dveří po vloupání, opravy zámků, vytváření generálních systémů, rozvorové zámky, lištové zámky, spínačky.

Nejen zamčené dveře či zabouchnuté dveře jsou naší specialitou. Nejen, že provádíme otevírání aut, otevírání bytů a otevírání trezorů, ale také zvládneme výrobu klíčů, kopírování klíčů, vyjmutí zalomených klíčů ze zámků a vložek, opravy dveří po vloupání a zámků po vloupání. Auta, byty, trezory  či autozámky jsou naše hobby.

Veškeré naše služby najdete zde.